Carevent.pl
  • top_1.jpg
  • top_2.jpg
  • top_3.jpg
Ostatnie imprezy
Ostatnie miesiące

Marzec i kwiecień to miesiące w których przeprowadziliśmy kilkanaście szkoleń z bezpiecznej jazdy min. dla AstraZeneca, Schindler, Saint-Gobain i Training Squad.  Maj i czerwiec to długie bo trwające 6 tygodni szkolenie dla działu serwisu Toyoty w kilku nowych modeli.

Dodatkowo udało nam się uzyskać porozumienie z właścicielami toru FSO i podjęliśmy decyzję o remoncie i przerobieniu obiektu oraz przeniesieniu naszej szkoły do Warszawy.

Największą i najciekawszą imprezą było jednak lipcowe szkolenie produktowe z nowej Toyoty Corolli i Aurisa Touring Sport. Szkolenie było wielkim wyzwaniem, ponieważ tym razem powierzono nam absolutnie kompleksową organizację całego wydarzenia, łącznie z aspektami nie motoryzacyjnymi jak hotele, zajęcia wieczorne, catering, transport itp..

Dodatkowo,  szkolenie zaplanowaliśmy na zupełnie nowym obiekcie szkoleniowym ITS Michalczewski pod Radomiem, ale przyspieszenie terminu imprezy powodowały obawy o zakończenie prac i oddanie autodromu.

Wszystko jednak udało się znakomicie, obiekt został przygotowany a uczestnicy bardzo wysoko ocenili imprezę. Jednocześnie mieliśmy przyjemność przeprowadzić  pierwszą imprezę i pierwsze jazdy na jednym z najnowocześniejszych autodromów w europie.

Sierpień to miesiąc odpoczynku, ale jednocześnie wykończenia mat poślizgowych na naszym nowym autodromie przy Jagiellońskiej 69. 

Od Września ruszamy na nowo przygotowanym torze z wielką historią, myślę, że zaczynamy kolejny ciekawy sezon..

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 33
carevent.pl, Świdnicka 4, Warszawa
2011 © carevent.pl All Rights Reserved Projekt i wykonanie Xteam Design