Carevent.pl
  • top_1.jpg
  • top_2.jpg
  • top_3.jpg

Referencje

AMS Grzebieluch to pełen profesjonalizm, odpowiedzialność, umiejetność dobrania optymalnych rozwiązań, rzetelność i uczciwość. Firma sprawdziła sie w najróżniejszych sytuacjach i mam do niej ogromne zaufanie. Nie szukam innych ofert - wieloletnia współpraca daje spokój przy planowaniu kolejnych przedsięwzięc - wiem, że to, co należy do AMS Grzebieluch zostanie wykonane perfekcyjnie.

Lexus Polska, Dział PR, Monika Małek

Wyjazd integracyjny,  Modlin  8-10 pażdziernika 2010 roku.
Dziękujemy za 2 super zorganizowane dni z adrenaliną i uśmiechami na twarzach. Tego właśnie potrzebowaliśmy.
Czy czegoś żałujemy ?  TAK –  minęły zbyt szybko i nie udało nam się skorzystać z wielu atrakcji,  dlatego DO ZOBACZENIA!

Edyta Szałach – HR Manager of Clear2Pay wraz z  Zespołem.

 

Mam przyjemność poinformować, że firma AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH jest naszym dostawcą w zakresie szkolenia kierowców z bezpiecznej jazdy.Współpraca ma już swoją wieloletnią historię. Współpraca układa się bardzo dobrze, firma AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH jest partnerem, na którym można polegać, zespół posiada świadomość wagi spraw związanych z jakością wykonywanych usług.Doceniając walory firmy AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH mogę w pełni zarekomendować świadczone przez nich usługi innym firmom poszukującym profesjonalistów.

Marek Bladzinski, Car Fleet Co-ordinator Philip Morris PolskaW dniu 25.09.2010 Szkoła Bezpiecznej Jazdy AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH zorganizowała dla naszego zespołu całodniowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy w trudnych warunkach oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadzone było bardzo profesjonalnie, z naciskiem na umiejętności praktyczne (do dyspozycji mieliśmy 5 samochodów, w każdym po 2 uczestników plus instruktor). Ćwiczyliśmy m. in. zatrzymanie z ominięciem przeszkody, wychodzenie z poślizgu, slalom, wchodzenie i wychodzenie z zakrętu. Na koniec odbył się konkurs z nagrodami. Niezwykle przyjemna atmosfera pozwoliła nam odprężyć się i traktować całe szkolenie nie tylko jak naukę, ale także świetną zabawę. Polecam szkolenia w AMS Grzebieluch wszystkim, którzy chcieliby udoskonalić swoją technikę jazdy pod okiem świetnie przygotowanych instruktorów, a jednocześnie spędzić super przyjemny dzień.

Dorota Szulc, SUPRA ELCO

Ze szkołą AMS Grzebieluch współpracuję od niemal 10 lat. Przez cały okres współpracy umacniali mnie w przekonaniu, że w tym co robią są najlepszymi fachowcami. Szkoląc cyklicznie kilkuset kierowców za których odpowiadałem, pomagali skutecznie podnosić bezpieczeństwo flot samochodowych. Dzięki elastyczności Szefa Kadry Instruktorskiej, każde szkolenie było dostosowane do aktualnych potrzeb i problemów. Wychodząc po za schematy, szkoląc z pasją, tworzą zespół godny zaufania. Doceniając wieloletnią współpracę, z pełną odpowiedzialnością polecam szkołę AMS Grzebieluch, jako profesjonalnych partnerów w zakresie szkoleń z bezpiecznej jazdy samochodem.

Adam Kornatowski, Specjalista ds. Bezpieczeństwa Flot Samochodowych

 
carevent.pl, Świdnicka 4, Warszawa
2011 © carevent.pl All Rights Reserved Projekt i wykonanie Xteam Design